Opinie naszych czytelników

Polecam czasopismo „Agrodoradca”, nad którym patronat merytoryczny objęła Kancelaria Walter&Wroński. Magazyn pomaga rolnikom w prowadzeniu gospodarstwa. Dzięki artykułom omawiającym nowe regulacje jest mi łatwiej zrozumieć zmieniające się przepisy i przygotować swoje gospodarstwo do zmian. Z kolei dzięki poradom wiem, jak postąpić w problematycznej sytuacji i uniknąć – często kosztownych – błędów wynikających z nieznajomości przepisów oraz nie narazić się na kary. Co więcej, stosując się do rozwiązań przedstawionych w magazynie, udało mi się zaoszczędzić czas i pieniądze na kosztowne porady prawnika.

Zachęcam do lektury magazynu

Wanda Łakomska, sadownik z Wielkopolski

------------------------------

Publikacja rzeczywiście porusza wiele aspektów prawnych, które trudno znaleźć w innych publikacjach, a we współczesnym, zagmatwanym prawnie świecie niełatwo jest odnaleźć się szaremu obywatelowi.

Grzegorz Kwater

------------------------------

Polecam magazyn „Agrodoradca”, który jako jedyny na rynku przystępnie i zrozumiale przedstawia zmieniające się przepisy i wyjaśnia, czy te zmiany będą dla mnie korzystne. Bardzo podoba mi się możliwość zadawania pytań ekspertom.

Bolesław Ł., szkółkarz

------------------------------

„Agrodoradca” to bardzo profesjonalny magazyn. W przystępny sposób wyjaśnia skomplikowane regulacje prawne, które nam rolnikom w codziennym życiu przysparzają najwięcej problemów.

Janusz Grześkiewicz, właściciel gospodarstwa rolnego w Kacicach pod Pułtuskiem